Zapraszamy do udziału w webinarach Samorządowej Akademii Zarządzania

 • 16.04.2021, 11:46
 • Grupa TIPMEDIA
Zapraszamy do udziału w webinarach Samorządowej Akademii Zarządzania Strona zapisu na webinary
Miło nam poinformować, że Fundacja Bona Notitia jest wraz ze Związkiem Gmin Lubelszczyzny współorganizatorem cyklu szkoleń adresowanego do przedstawicieli gminnych samorządów lokalnych.

Cykl zatytułowany "Samorządowa Akademii Zarządzania - Zarządzanie w Samorządzie Terytorialnym od A do Z" jest wspólnym projektem Związku Gmin Lubelszczyzny oraz naszej Fundacji adresowym do wszystkich gmin chcących wzbogacać swoją wiedzę z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania JST. 

Już 21 kwietnia o godz. 9.00 ruszają webinary w ramach modułu "Zarządzanie Wizerunkiem Samorządu".

Moduł składać się będzie z sześciu zajęć w dwóch lokach tematycznych:  

 • Samorząd w mediach elektronicznych
 • Język, komunikacja i wizerunek osobisty

Kolejne zajęcia odbywać się będą co środę, w dniach 5, 12, 19 i 26 maja oraz 3 czerwca 2021. Chętni mogą skorzystać z całego bloku lub z pojedynczych webinarów. 

Zajęcia poprowadzą specjaliści:

dr hab. Paweł Nowak - prof. UMCS, pracownik Katedry Komunikacji Medialnej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

 • Kierownik Zakładu Lingwistyki i Psychologii Instytutu Ekspertyz Kryminalistycznych „Analityks” oraz przewodniczący Rady Naukowej tego instytutu,
 • Wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Lecha Kaczyńskiego,
 • Konsultant językowy materiałów informacyjnych Państwowej Komisji Wyborczej,
 • Trener komunikacji interpersonalnej i prostego języka dla Ministerstwa Energii, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urzędów Wojewódzkich, Urzędów Marszałkowskich, Mazowieckiego Centrum Polityki Regionalnej oraz urzędów miejskich, gminnych i pracy różnego stopnia.
 • Autor i współautor ponad 100 publikacji, w tym: „SWOI i OBCY w językowym obrazie świata” (Wydawnictwo UMCS, Lublin 2002), „Manipulacja w języku” (Wydawnictwo UMCS, Lublin 2004), ,,O sztuce publicznego występowania i komunikacji społecznej’’ (Wydawnictwo Wszechnicy Polskiej i EFS, Warszawa 2007), „Słownik polszczyzny politycznej po 1989 roku” (Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2009), „Naturalny porządek rzeczy w języku” (Warszawa 2020).
 • Ceniony i doświadczony wykładowca akademicki oraz trener w zakresie teorii komunikacji, komunikacji masowej i interpersonalnej, public relations i reklamy, komunikacji językowej, poprawności i kultury języka, komunikacji w mass mediach, retoryki oraz pragmatyki językowej.

Rafał Kozłowicz - Copywriter, Content Marketer, Social Media Manager i Specjalista ds. Marketingu Online.

 • Obszary pracy to m.in.: tworzenie opisów usług i produktów na strony internetowe, projektowanie treści na strony sprzedażowe, budowanie strategii online, planowanie i realizacja content planów w mediach społecznościowych, projektowanie stron sprzedażowych (landing pages), doradztwo i szkolenia zamknięte w zakresie marketingu online dla partnerów biznesowych, performance marketing.
 • Pracuje w marketingu online od 2011 r. Od początku projektuje i wdraża projekty e-marketingu i e-biznesu.
 • Projektował strategie komunikacji i realizował proces jej wdrażania dla sektora publicznego, w tym m.in. Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej UMWL w Lublinie w zakresie social media i content marketingu oraz współtworzył takie wydarzenia, jak Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge.

Zapraszamy do zapisów na stronie https://akademia.zgl.pl . Liczba miejsc jest ograniczona!

Grupa TIPMEDIA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe