Zapraszamy na III Światowe Forum Mediów Polonijnych

  • 10.11.2020, 14:31 (aktualizacja 18.11.2021, 11:12)
  • Grupa TIPMEDIA
Zapraszamy na III Światowe Forum Mediów Polonijnych Logo III Światowego Forum Mediów Polonijnych
Miło nam ogłosić, że znaleźliśmy się wśród współorganizatorów III Światowego Forum Mediów Polonijnych.

Światowe Forum Mediów Polonijnych to cykliczne przedsięwzięcie, służące integracji środowiska dziennikarzy polonijnych z całego świata. 

Jego inicjatorami są Stowarzyszenie Wspólnota Polska, Zrzeszenie Organizacji Polonijnych w Szwecji oraz Europejska Unia Wspólnot Polonijnych. 

Dwie pierwsza edycje odbyły się w 2018 roku w Warszawie oraz w 2019 roku w Krakowie przy wsparciu m.in. Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Senatu Rzeczpospolitej oraz wielu mediów.   

Tegoroczna, III edycja Forum z uwagi z sytuację epidemiologiczną odbędzie się w formule online w dniu 15 listopada w godz. 12.00 - 17.00, a wśród patronów tego wydarzenie znalazły się również Grupa Tipmedia, Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej oraz Instytut Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS.

Na program Forum składają się zarówno wystąpienia przedstawicieli świata nauki, jak też dziennikarzy oraz menedżerów działajacych w branży mediów.

Uczestnicy z redakcji polonijnych z całego świata zyskują możliwość wysłuchania zarówno prezentacji osadzonych w kontekście historycznym, jak też dotyczących wyzwań współczesności, a także poznania nowych narzędzi przydatnych w pracy dziennikarskiej.

Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem:  http://akademia.4media.com/forum-mediow-polonijnych

Grupa TIPMEDIA

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe