Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 01:36

Kolejne spotkanie w ramach cyklu "Pathway to selling in the UK" - zapraszamy firmy zainteresowane rynkiem brytyjskim

W dniach 31 maja i 1 czerwca w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach odbędzie się trzecie wydarzenie w polsko-brytyjskim projekcie z dziedziny Business Development
Kolejne spotkanie w ramach cyklu "Pathway to selling in the UK" - zapraszamy firmy zainteresowane rynkiem brytyjskim

Zapraszamy do udziału w unikalnym projekcie z dziedziny Business Development poświęconemu rynkowi brytyjskiemu, a w szczególności możliwościom rozwijania biznesu w północnej części Anglii. Celem projektu jest przybliżenie polskim firmom szans biznesowych w ekosystemie generującym jedne z największych przychodów w Europie, czyli regionu zwanego "the Northern Powerhouse". W jego zasięg wchodzą m.in. takie miasta jak Hull, Leeds, Sheffield, Manchester czy Liverpool. Region ten jest łatwo dostępny dzięki połączeniom lotniczym pomiędzy Doncaster a wieloma portami lotniczymi w całej Polsce.

Najważniejsze jest jednak zaangażowanie w projekt brytyjskich partnerów, w szczególności inkubatora C4DI należącego do sieci Barclays Eagle Labs zrzeszającej w sumie 29 podmiotów, zajmujących się na co dzień rozwijaniem kontaktów biznesowych.

Wśród ekspertów ze strony brytyjskiej znajdą się:

  • Bob Spence - dyrektor International Business Development for Barclays Eagle-Lab Tech incubator C4DI
  • Louise Cook - C4DI membership lead in Technology and Creative sectors
  • Martin Byrne - Expert w dziedzinie networkingu i sprzedaży
  • Nigel Jones - Sector specialist w obszarach Technology and Creative w rządowej instytucji, jaką jest UK Department for International Trade
  • Rob McPhun - Jeden z czołowych brytyjskich coachów w dziedzinie komunikacji.

Udział w przedsięwzięciu ma ułatwić polskim firmom wejście w ten ekosystem i wykorzystania swojego potencjału na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie zapisów na wydarzenie. Liczba miejsc jest ograniczona. 


Podziel się
Oceń