Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 10:31

Władze i Zespół Fundacji

Organami Fundacji są: 

  • Zarząd Fundacji
  • Rada Programowa
  • Rada Pracowników

Nasz zespół

Katarzyna Olchowska - Prezes Zarządu Fundacji 

Menedżerka z dużym doświadczeniem w projektach szkoleniowych, doradczych, czy też dotyczących promocji gospodarczej, zarówno w samorządach (UM Województwa Lubelskiego) jak i korporacjach (PwC). Wcześniej związana też z lubelskimi mediami lokalnymi, a także wolontariuszka współpracująca z wieloma organizacjami pozarządowymi.    

Marcin Stachyra - Dyrektor Fundacji / Prokurent

Od ponad 20 lat łączy działalność menedżerską ze współpracą przy wielu projektach NGO. Menedżer w przedsiębiorstwach, konsultant w wielu JST, autor strategii, trener i ekspert w organizacjach pozarządowych w projektach realizowanych w Polsce, na Ukrainie i w Tadżykistanie, a także okazjonalnie nauczyciel akademicki oraz dziennikarz radiowy.     

Renata Flak - Doradca w zakresie obsługi klienta

Od 2018 pomaga w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu dofinansowań do usług szkoleniowo-doradczych. Świetnie sobie radzi w kontaktach z klientami. Wykształcenie pedagogiczne wykorzystuje do sprawnego planowania i koordynowania działań szkoleniowych a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu działalności gospodarczej doskonale rozumienie potrzeby szkoleniowe odbiorców i dostosowuje rodzaj oraz tematykę szkoleń do ich zapotrzebowań. 

Justyna Kowalczyk - Specjalistka ds. projektów

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektach dofinansowanych z funduszy UE dla przedsiębiorców, dlatego z powodzeniem realizuje  projekty w Fundacji. Zajmuje się również współorganizacją szkoleń podnoszących kompetencje, współpracując z potencjalnymi odbiorcami nowych usług. Cierpliwość i skrupulatność pomagają w przygotowaniu dokumentacji oraz rozliczeniu projektów.

Rafał Kozłowicz - Specjalista ds. marketingu

Od lat zajmuje się tematami związanymi z SEO, marketingiem, tworzeniem treści na potrzeby mediów społecznościowych. Jest copywriterem, tworzy też grafiki oraz treści reklamowe. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę w NGO, jak i sektorze komercyjnym i publicznym.

Podziel się