Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 15:48

Zapraszamy do udziału w webinarach Samorządowej Akademii Zarządzania

Miło nam poinformować, że Fundacja Bona Notitia jest wraz ze Związkiem Gmin Lubelszczyzny współorganizatorem cyklu szkoleń adresowanego do przedstawicieli gminnych samorządów lokalnych.
Zapraszamy do udziału w webinarach Samorządowej Akademii Zarządzania
Strona zapisu na webinary

Cykl zatytułowany "Samorządowa Akademii Zarządzania - Zarządzanie w Samorządzie Terytorialnym od A do Z" jest wspólnym projektem Związku Gmin Lubelszczyzny oraz naszej Fundacji adresowym do wszystkich gmin chcących wzbogacać swoją wiedzę z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania JST. 

Już 21 kwietnia o godz. 9.00 ruszają webinary w ramach modułu "Zarządzanie Wizerunkiem Samorządu".

Moduł składać się będzie z sześciu zajęć w dwóch lokach tematycznych:  

 • Samorząd w mediach elektronicznych
 • Język, komunikacja i wizerunek osobisty

Kolejne zajęcia odbywać się będą co środę, w dniach 5, 12, 19 i 26 maja oraz 3 czerwca 2021. Chętni mogą skorzystać z całego bloku lub z pojedynczych webinarów. 

Zajęcia poprowadzą specjaliści:

dr hab. Paweł Nowak - prof. UMCS, pracownik Katedry Komunikacji Medialnej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

 • Kierownik Zakładu Lingwistyki i Psychologii Instytutu Ekspertyz Kryminalistycznych „Analityks” oraz przewodniczący Rady Naukowej tego instytutu,
 • Wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Lecha Kaczyńskiego,
 • Konsultant językowy materiałów informacyjnych Państwowej Komisji Wyborczej,
 • Trener komunikacji interpersonalnej i prostego języka dla Ministerstwa Energii, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urzędów Wojewódzkich, Urzędów Marszałkowskich, Mazowieckiego Centrum Polityki Regionalnej oraz urzędów miejskich, gminnych i pracy różnego stopnia.
 • Autor i współautor ponad 100 publikacji, w tym: „SWOI i OBCY w językowym obrazie świata” (Wydawnictwo UMCS, Lublin 2002), „Manipulacja w języku” (Wydawnictwo UMCS, Lublin 2004), ,,O sztuce publicznego występowania i komunikacji społecznej’’ (Wydawnictwo Wszechnicy Polskiej i EFS, Warszawa 2007), „Słownik polszczyzny politycznej po 1989 roku” (Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2009), „Naturalny porządek rzeczy w języku” (Warszawa 2020).
 • Ceniony i doświadczony wykładowca akademicki oraz trener w zakresie teorii komunikacji, komunikacji masowej i interpersonalnej, public relations i reklamy, komunikacji językowej, poprawności i kultury języka, komunikacji w mass mediach, retoryki oraz pragmatyki językowej.

Rafał Kozłowicz - Copywriter, Content Marketer, Social Media Manager i Specjalista ds. Marketingu Online.

 • Obszary pracy to m.in.: tworzenie opisów usług i produktów na strony internetowe, projektowanie treści na strony sprzedażowe, budowanie strategii online, planowanie i realizacja content planów w mediach społecznościowych, projektowanie stron sprzedażowych (landing pages), doradztwo i szkolenia zamknięte w zakresie marketingu online dla partnerów biznesowych, performance marketing.
 • Pracuje w marketingu online od 2011 r. Od początku projektuje i wdraża projekty e-marketingu i e-biznesu.
 • Projektował strategie komunikacji i realizował proces jej wdrażania dla sektora publicznego, w tym m.in. Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej UMWL w Lublinie w zakresie social media i content marketingu oraz współtworzył takie wydarzenia, jak Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge.

Zapraszamy do zapisów na stronie https://akademia.zgl.pl . Liczba miejsc jest ograniczona!

 

-Grupa TIPMEDIA

 


Podziel się
Oceń